środa, 04 października 2023 Imieniny: Rozalia, Edwin

SkaVienna 2017

Trybuny zasłonięte złotym i czarnym suknem, czerwone dywany, nastrojowe iluminacje świetlne, eleganckie krzesła, jak i typ prezentowanej muzyki pozwolą przenieść się w niepowtarzalny klimat towarzyszący powitaniu Nowego Roku w Operze Wiedeńskiej.

Dotychczas nie realizowaliśmy projektu na taką skalę, wymagającego niecodziennych przygotowań, angażującego wszystkie pięć zmysłów. Wydarzenie bez wątpienia zmieni nasz obiekt i ze sportowego uczynimy go wykwintną salą koncertową, gdzie podziwiać będzie można nie tylko kunszt muzyczny, ale i tancerzy wirujących na parkiecie.

Zapraszamy do powitania Nowego Roku w eleganckim stroju, z lampką szampana, wśród znanych i szanowanych osób, w tle fenomenu muzycznego, jaki zaserwują nam artyści: Galicyjska Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyrekcją maestro Jerzego Sobeńko z udziałem znakomitych solistów: Iwony Sochy oraz Leszka Świdzińskiego.

Warto zaznaczyć także, że wśród naszych zaproszonych nie zabraknie celebrytów, ludzi biznesu, rektorów wyższych uczelni, artystów i pisarzy, olimpijczyków oraz znanych dziennikarzy.

 

Uwaga!

Noworoczny Koncert Galowy – SkaVienna 2017:

Bilety w cenie 100 zł do nabycia:

a) w  kasie głównej CKiS – Basen Camena, ul. Żwirki i Wigury 11 (I piętro) – od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 do 15.00,

b) w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter) – od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 do 21.30; sobota w godz. 10.30 do 17.30

c) za pomocą strony internetowej www.eventim.pl. 

 

3 stycznia 2017, godz.18.00, Sala Widowiskowa, ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina

 

Wszystkich gości obowiązuje strój wieczorowy.

Aby ten Nowy Rok przyniósł dużo pomyślności zacznijmy go w dobrym stylu…

Serdecznie zapraszamy!

Iwona Najder, źródło: CKiS