piątek, 01 grudnia 2023 Imieniny: Natalia, Eligiusz

25. Finał WOŚP

Zapraszamy do udziału w 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie od godziny 15.00.

W tym roku gramy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom razem ze Sztabem WOŚP przy Gazecie Krakowskiej.

Tradycyjnie podczas koncertu zaprezentują się dzieci, młodzież i dorośli z terenu naszej gminy, m.in.: grupy taneczne działające przy CKiS w Skawinie, skawińskie przedszkolaki, Grupa Capoeira Camangula.

Jeżeli chcecie dołączyć do wydarzenia, czekamy na Wasze zgłoszenia do środy 11 stycznia w Dziale Realizacji Projektów Kultury, Pałacyk „Sokół”, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.

Przypomnijmy, że Skawina gra z Orkiestrą niemal od samego początku, a w ubiegłym roku ogółem uzyskaliśmy kwotę 12 370,87 zł oraz 20 eurocentów, w tym – z samych licytacji – 3540 zł. Mierzymy wysoko i dołożymy wszelkich starań, aby ten wynik poprawić.

Do zobaczenia, sie ma!

 Joanna Kurpiel, źródło: CKiS