Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/krakowskie/domains/skawinska.pl/public_html/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 690

czwartek, 21 listopada 2019 Imieniny: Janusz, Konrad

Łukasz Krupa w zarządzie TS Wisła

Jest nowy zarząd Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Znalazł się w nim Łukasz Krupa, radny powiatowy i prezes MTS Piast Skawina.

Przed nami druga połowa walki o przyszłość Wisły. Liczę na wasze wsparcie i pomoc. Bardzo dziękuję Rafałowi Wisłockiemu oraz wszystkim delegatom za zaufanie i wybór do zarządu. Przed nami dużo pracy w drodze do zwycięstwa – przyznaje Krupa.

W swoim wpisie na Facebooku zacytował wypowiedź Henryka Reymana, legendy Białej Gwiazdy. „Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami – to niech nie wychodzi na boisko.”.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/krakowskie/domains/skawinska.pl/public_html/wp-content/plugins/adrotate-pro/adrotate-output.php on line 651