niedziela, 14 kwietnia 2024 Imieniny: Berenika, Walerian

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza do udziału w gminnych eliminacjach 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Eliminacje odbędą się w czwartek 22 marca 2018 roku, a rozpoczniemy je o godzinie 9:00 w sali teatralnej Pałacyku „Sokół”.

Konkurs, organizowany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej jest wydarzeniem otwartym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Uczniowie szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie. Pozostali biorą udział także w wyższych etapach rywalizacji.

Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora, poezji śpiewanej.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej regulaminem oraz o dostarczenie kart zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 26 marca (piatek): osobiście do Działu Realizacji Projektów Kultury w Pałacyku “Sokół”, faxem pod nr 12 276 26 01 lub drogą elektroniczną na adres: sokol@ckis.pl.

Regulamin TUTAJ

Źródło: CKiS