poniedziałek, 15 lipca 2024 Imieniny: Dawid, Henryk

Covid-19: dwa następne przypadki w UMiG

Komunikat UMiG:

U dwóch pracowników UMiG potwierdzono zakażenie koronawirusem. W sumie chorych jest już czterech urzędników. Pracownicy, którzy mieli bliski kontakt z osobami zarażonymi pracują zdalnie, na kilku nałożono kwarantannę domową.

Z powodu kolejnych zarażeń Urząd Miasta i Gminy w Skawinie wciąż będzie pracował w trybie rotacyjnym. Oznacza to, że pracownicy UMiG zostali podzieleni na dwa zespoły. Każdy z nich co drugi dzień będzie pracował zdalnie. Dzięki temu Urząd wciąż będzie otwarty dla mieszkańców, a liczba osób przebywających w jednym miejscu spadnie. Może wiązać się to tymczasowo z utrudnionym kontaktem z poszczególnymi osobami. Prosimy o wyrozumiałość, robimy to dla bezpieczeństwa zarówno mieszkańców jak i pracowników UMiG.

W trosce o zdrowie nas wszystkich zachęcamy, by wszystkie kwestie były rozwiązywane bez osobistego stawiania się w urzędzie. Większość spraw można załatwić zdalnie. Dlatego zachęcamy, by przed przyjściem do UMiG skontaktować się:

  • telefonicznie
  • mailowo
  • skorzystać z platformy ePUAP

Bezpieczeństwo i zdrowie są najważniejsze. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń. Dbajmy o siebie nawzajem! Naszym koleżankom i kolegom życzymy dużo zdrowia!

Źródło: UMiG