środa, 04 października 2023 Imieniny: Rozalia, Edwin

Dobry humor nie ma barier

Ta powszechnie znana prawda znalazła swoje potwierdzenie podczas piątkowego spektaklu Old Spice Girls, czyli Emilii Krakowskiej, Lidii Stanisławskiej i Barbary Wrzesińskiej.

Babski Kabaret udowodnił, że dobry humor nie zna żadnych barier: ani wiekowych, ani społecznych, ani obyczajowych. Znakomite Aktorki, a z nimi cała publiczność, śmiały się zarówno z naszych przywar i uprzedzeń, stereotypów, obyczajowości, a nawet polityki. Nie zabrakło także pudelkowych ploteczek, serialowego galimatiasu i ogromnego dystansu do siebie samych. A że polska służba zdrowia jest komedią samą w sobie… to doprawdy niczyja wina. Lekarstwo na nią znajdziemy zawsze w Agencji AA „Złota Rybka”, która spełni każde życzenie…

Profesjonalizm, przygotowanie, szacunek dla publiczności – to cechy prawdziwych Artystek. Bez względu na wszystko „show must go on”! I tak też się dzieje. Prawie dwugodzinny program, wypełniony skeczami, piosenkami i wielokrotnymi zmianami kostiumów zakończyło osobiste spotkanie z publicznością, spragnioną autografów i zdjęć, a także bezpośredniego kontaktu z wybitnymi Aktorkami.

Bo życie kabaretem jest i tak je trzeba brać!

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński