środa, 24 lipca 2024 Imieniny: Kinga, Krystyna

Dzień Kobiet z uśmiechem

Na scenie cztery kobiety – połączenie czterech żywiołów, okraszone zasmażką kreatywności z dodatkiem nietuzinkowego poczucia humoru i muzyki na żywo – to nasza propozycja na spędzenie Dnia Kobiet w doborowym towarzystwie. Zapraszamy na spektakl kabaretowy w wykonaniu czysto kobiecego Kabaretu A JAK!

Kabaret A JAK! zaczął swoją działalność pod koniec 2015 roku. Od tego czasu występuje w różnych częściach Polski i z sukcesami bierze udział w przeglądach kabaretowych, m.in.: 32. Przegląd Kabaretów PAKA (II miejsce i Nagroda Publiczności), 32. OSPA – Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Kielecki Ogląd Kabaretów Studenckich KOKS 2016 (II miejsce) czy 18. Ogólnopolska Giełda Kabaretowa KopalniaK w Wałbrzychu (Nagroda Publiczności).

Na pierwszy program kabaretu, zatytułowany „Matki, żony i kucharki” składają się, m.in.: monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje (z przymrużeniem oka – a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko…) codzienności – od radzenia sobie z kompleksami, poprzez nieszczęśliwą miłość, na małżeństwie kończąc. Tematy wydają się znajome i ograne, prawda? Kabaret A JAK! postara się jednak pokazać Państwu, że nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić (i śpiewać!). A jak? Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia od 20 lutego 2017 r. w:

  • kasie głównej CKiS (I piętro Basen Camena) od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 do 15.00,
  • kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter) – od poniedziałku do piątku w godz. 15.30 do 21.30; sobota w godz. 10.30 do 17.30,
  • pałacyku „Sokół” na godzinę przed spektaklem.

UWAGA: na każdą Panią będzie czekać niespodzianka!

8 marca 2017 r. (środa), godz. 19.00, Pałacyk „Sokół”.

Zapraszamy

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS