niedziela, 25 lipca 2021 Imieniny: Walentyna, Krzysztof

Dzień Ojca z gitarowym brzmieniem

Koniec sezonu to zawsze czas na podsumowanie pracy sekcji artystycznych. W tym roku młodzi artyści pracowali w wyjątkowo ciężkich warunkach, nierzadko przeplatając zajęcia stacjonarne ze zdalnymi, próbując dostosować się do coraz to nowych obostrzeń. 

Sekcja nauki gry na gitarze, jako jedna z nielicznych, była w stanie pracować niemal nieprzerwanie przez cały sezon, co pozwoliło uczestnikom na przygotowanie i nagranie koncertu, podsumowującego ich naukę pod okiem instruktora – gitarzysty zespołów Moonrise i Polish Floyd – Marcina Kruczka.

Koncert nagrywany w Pałacyku „Sokół” jest próbą pokazania umiejętności i indywidualności młodych gitarzystów – jednych bardziej doświadczonych, innych – zupełnie początkujących. Wszyscy zasługują na wielkie brawa i szacunek za zaangażowanie i determinację włożone w naukę gry na gitarze, w najtrudniejszych okolicznościach organizacyjnych, jakich przyszło nam doświadczyć do tej pory.

Premiera koncertu odbędzie się w Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, ale CKiS dedykuje go wszystkim rodzicom, opiekunom, przyjaciołom i każdemu, kto wspiera młodych muzyków w realizacji ich pasji każdego dnia roku.

Zapraszamy na transmisję koncertu na kanał na YouTubie oraz profil CKiS na Facebooku, 23 czerwca o godzinie 18.00.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS