poniedziałek, 26 lipca 2021 Imieniny: Anna, Mirosława

Festiwal Tańca Keep Dancing 2017

Zapraszamy zespoły, duety, tria i solistów do konfrontacji na parkiecie w tańcach nowoczesnych i współczesnych/jazz podczas Festiwalu Tańca KEEP DANCING, Skawina 2017.

Festiwal ma na celu popularyzację różnych stylów i technik tanecznych, kształtowanie pozytywnej rywalizacji w duchu fair play oraz samodoskonalenie tancerzy i wymianę doświadczeń.

Turniej odbędzie się w sobotę 11 marca 2017 r., w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, ul. Konstytucji 3 Maja 4 od godz. 11.00 (eliminacje).

Zgłoszenia przyjmujemy WYŁĄCZNIE pocztą elektroniczną na adres sokol@ckis.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 marca b.r. W tytule wiadomości proszę wpisać KEEP DANCING.

Zespoły startują w dwóch kategoriach tanecznych: a) taniec nowoczesny, b) taniec współczesny/jazz, w trzech kategoriach wiekowych (7 – 11 lat, 12 – 15 lat, 16 – 21 lat).

Soliści, duety i tria taneczne mogą startować w kategorii wiekowej OPEN All Style, bez podziału wiekowego i na kategorie taneczne.

AKREDYTACJA: 10 zł od osoby za udział w festiwalu, niezależnie od ilości kategorii tanecznych.

BILETY WSTĘPU NA TURNIEJ: bilet całodniowy 5 zł (dzieci do lat 5 – wstęp wolny).

Szczegóły organizacyjne zawarte są w regulaminie Festiwalu.

Wszelkich informacji na temat Festiwalu udziela Dział Realizacji Projektów Kultury CKiS w Skawinie, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.

Do zobaczenia na parkiecie!

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS