czwartek, 21 października 2021 Imieniny: Urszula, Hilaria

Głosuj na świetlicę dla „Jedynki”

Do 19 listopada można głosować na świetlicę Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie w konkursie „Się gra, się ma… Wygraj odlotowy playroom”. Szkoła chce wygrać 15 tys. złotych na generalny remont świetlicy zamieniający ją w nowoczesną salę zabaw. Do wygrania są także gry planszowe marki Hasbro.

„Świetlica to serce naszej szkoły. Nasza pełni funkcję miejsca zabaw, ale też stołówki. Serwuje się tu smaczne, zdrowe posiłki, które o wiele lepiej by smakowały, gdyby to miejsce zyskało nowy blask. Wiele dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, spędza tu codziennie po kilka godzin, dlatego zależy nam, by stworzyć dla nich miejsce przyjazne, bezpieczne, piękne. Przestrzeń, do której chętnie będą przychodzić. Oazę spokoju, a zarazem laboratorium kreatywności. Marzy nam się renesans gier planszowych. Odciągniemy uczniów od multimediów i zachęcimy ich do budowania relacji społecznych podczas grania w gry planszowe. Dzięki wygranej w programie, z pewnością nam się to uda. Uśmiech 627 uczniów będzie najlepszą nagrodą” – informują w opisie swojej świetlicy nauczyciele.

Chcąc oddać głos na świetlicę Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie, wystarczy wejść na stronę:
https://www.siegrasiema.com/swietlice/67 i oddać głos klikając na pole: Głosuj. W przypadku głosowania przez komórkę, adres może być bez www, czyli https://siegrasiema.com/swietlice/67. Oddanie głosu nie wymaga podawania żadnych danych, nawet e-maila. W ten sposób codziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 19 listopada.

Przewidziano także nagrody dla głosujących, którzy kupią w sklepie SMYK grę firmy Hasbro, zabiorą paragon, a następnie zagłosują na świetlicę, wysyłając zdjęcia paragonu. Dzięki takiemu głosowi świetlica zyskuje aż 50 głosów jednorazowo, a głosujący mają szansę wygrać zestaw gier.