wtorek, 09 sierpnia 2022 Imieniny: Roman, Ryszard

Gorące rytmy zumby

9 grudnia hala widowiskowo-sportowa kipiała niespożytą energią, gorącymi rytmami oraz pozytywnymi emocjami, a wszystko za sprawą trzeciej edycji Mikołajowego Maratonu Zumby.

Z roku na rok w naszym maratonie uczestniczy coraz więcej miłośników zumby. Do hali widowiskowo-sportowej przybywają zumbomaniacy w różnym wieku, bo w końcu w kwestii zumby nie liczy się wiek, ale dobra zabawa i pozytywna energia.

Muzyka porywała, ale nikt chyba nie dałby rady, gdyby nie energia instruktorów, którzy zagrzewali do wzmożonego wysiłku podczas trzygodzinnych zmagań. Tym razem w doborowej obsadzie prowadzących maraton wystąpiło aż ośmiu instruktorów: Barbara Adukowska, Wiktoria Balon, Bogusław Kaczmarczyk, Radek Majeran, Alicja Ożóg, Anna Pospuła, Patrycja Tarasiuk, Łukasz Wiktor. Instruktorzy nie przewidywali taryfy ulgowej i dali wszystkim niezły wycisk.

Na scenie nie zabrakło także najmłodszych amatorów zumby, uczestników zajęć – Zumba Kids&Junior CKiS, prowadzonych przez Alicję Ożóg. Dzieciaki bez problemu przejęły scenę, prezentując swoje umiejętności i gromadząc przed sobą rzeszę paparazzi, a najstarsze z uczestniczek podjęły się nawet prowadzenia imprezy!

W dzisiejszym maratonie, w niemałych trudach, spalonych zostało tysiące kalorii, a niezliczone pokłady endorfin zostały wyzwolone. Chyba każdy opuszczał dziś halę w doskonałym nastroju. Wysiłek uczestników został dodatkowo wynagrodzony mikołajowymi upominkami, które ufundowali sponsorzy: Siłownia Power House, Flisak Centrum Aktywnej Rehabilitacji, Xtreme Fitness Skawina oraz firma Ziaja.

Dziękujemy za udział w III Mikołajowym Maratonie Zumby i już dziś zapraszamy na kolejną edycję.

Sponsorzy: Power House, Flisak Centrum Aktywnej Rehabilitacji, Xtreme Fitness Gyms

Patronat medialny: Kropka, skawinska.pl

Ewa Przebinda, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński