piątek, 24 września 2021 Imieniny: Gerard, Teodor

Gwiazdorskie Dni Skawiny 2016!

11 i 12 czerwca na starorzeczu Skawinki odbędą się tegoroczne Dni Skawiny. Centrum Kultury i Sportu zaskoczyło, bo nasze miasto odwiedzi prawdziwa gwiazda współczesnej muzyki pop, nieschodząca z list przebojów i niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji – Margaret!

W sobotę na starorzeczu będzie królować disco polo. Do tańca zagrają: Skaner, Basta oraz Kordian. Wieczorną zabawę poprowadzi natomiast DJ Mietek, znany z programu „Kto poślubi mojego syna”.

Dużo ciekawiej prezentuje się jednak program drugiego dnia Dni Skawiny. Rozrywki dostarczy zespół z Podhala – „Baciary”. Utworzona zostanie ponadto strefa kibica, w będzie można oglądać mecz Polaków z Irlandią Północną w ramach Euro 2016.

Po ochłonięciu z piłkarskich emocji, na scenie pojawi się Margaret, jedna z najbardziej popularnych obecnie polskich gwiazd muzyki pop. Jest laureatką takich nagród, jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Była nominowana do Wiktorów, Telekamer oraz Róż Gali.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników zabawy. Będą mogli oni skorzystać z lunaparku, który będzie wyposażony w karuzele, górskie kolejki, diabelski młyn, zjeżdżalnie oraz zamki dmuchane. Imprezy zakończy pokaz laserowy.

up, fot. kadr z teledysku „O mnie się nie martw”