niedziela, 14 kwietnia 2024 Imieniny: Berenika, Walerian

II Integracyjne Zawody Wędkarskie za nami

W sobotę, 2 lipca już po raz drugi na starorzeczu Skawinki w Parku Miejskim odbyły się Integracyjne Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży z gminy Skawina zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kruszynki” oraz koło wędkarskie „Skawina Miasto”.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

Wspaniała pogoda oraz duża liczba uczestników sprawiły, że sobotnia impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dobrej zabawie sprzyjało uczciwe współzawodnictwo i wzajemna pomoc drużyn. Nawet ciekawskie łabędzie chętnie śledziły poczynania małych wędkarzy i z przyjemnością korzystały z poczęstunku, który przygotowały dla nich dzieci.

Po zakończonej rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a wygrani pamiątkowe puchary. Dzięki sponsorom, którzy także w tym roku dopisali, na każdego czekała miła niespodzianka. Po zakończeniu zawodów i zważeniu zdobyczy wszystkie ryby wróciły do wody, a zawodnicy oczekując na wyniki współzawodnictwa zostali zaproszeni na poczęstunek z grilla.

„Kruszynki” bardzo serdecznie dziękują sponsorom: Firmie Raf-Mix, F.H. HURTEX, Kołu Wędkarskiemu „Hutnik” Polski Związek Wędkarski – Okręg Kraków, Właścicielowi sklepu wędkarskiego – Wojciechowi Karpierzowi oraz CKiS w Skawinie. Szczególne podziękowania kierują do przedstawicieli Straży Miejskiej, która pilnowała porządku w trakcie zawodów.

Klasyfikacja:

Kategoria do lat 6
1 miejsce: Natalia Bogdali
2 miejsce: Piotr Kurowski
3 miejsce: Maksymilian Rogoda

Kategoria do lat 10
1 miejsce: Hubert  Tomczyk
2 miejsce: Kacper Klimek
3 miejsce: Oliwia Wróblewska

Kategoria do lat 14
1 miejsce: Klaudia Dąbrowa
2 miejsce: Wojciech Muller
3 miejsce: Wiktoria Stańko

Najmłodszy zawodnik:  Adrian Starowicz
Największą rybę złowiła:  Oliwia Wróblewska

Gratulujemy laureatom!

Źródło: SPONiR Kruszynki