sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

JAJmark Wielkanocny 2022

Pogoda za oknem przypomina, że zbliża się wiosenny czas. Powoli zaczynamy myśleć też o nadchodzących Świętach Wielkanocnych. W dniach 9-10 kwietnia (sobota i niedziela) zapraszamy Państwa na skawiński rynek, na „JAJmark Wielkanocny 2022”.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy placówki edukacyjne i opiekuńcze z terenu Miasta i Gminy Skawina, które zaoferują na stoiskach ozdoby oraz akcesoria dekoracyjne związane ze świętami. Chcemy dać im okazję do zaprezentowania umiejętności plastyczno-artystycznych podopiecznych oraz promocji. Wiemy, że w Skawinie drzemie wiele ukrytych talentów i mamy nadzieję zobaczyć to w drugi weekend kwietnia. Kiermasz zarówno w sobotę, jak i niedzielę odbędzie się w godz. 10.00-16.00.

Wstąpcie na rynek podczas spaceru i nacieszcie oko wielkanocnym asortymentem. Z nami miło spędzicie czas, nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy!

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kiermaszu w roli wystawcy, prosimy o kontakt z Działem Realizacji Projektów Kultury do dnia 1 kwietnia. (12 256 02 60, e-mail: monika.fliszewska@ckis.pl) Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

Anna Wrzoszczyk, źródło: CKiS