sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Kabaret „Nowaki” wystąpi w Skawinie

Gotowi na potężną dawkę dobrego humoru? Zresztą, tego już nie da się powstrzymać! Pozaziemskie moce zawładnęły Kabaretem Nowaki i naładowani kosmiczną energią przyjadą do nas z nowym programem „Na granicy żartu”. Kto żądny mocnych wrażeń niech przybywa 22 października do Hali Widowiskowo- Sportowej w Skawinie.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

„Za granicą żartu” to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech, jakiego jeszcze nie zaznaliście.

22 października, godz. 18.00

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, Skawina

Bilety można kupić TUTAJ

Źródło: CKiS