czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Kawa, herbata i wyśmienite ciasta

Aromatyczna kawa, rozgrzewające herbaty i wyśmienite ciasta! W sobotę, 11 lutego o godzinie 11.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie odbędzie się otwarcie Kawiarni Dworskiej! W tym dniu dla wszystkich gości niespodzianka!

Klimatyczne podziemia radziszowskiego dworu będą teraz stały otworem dla wszystkich, którzy chcą napić się prawdziwej dobrej kawy i zjeść pyszne ciastko! W menu Kawiarni Dworskiej znajdą się klasyczne pozycje takie jak: espresso, kawa czarna, biała czy latte, ale również specjalne kompozycje kawowe: Orzechowa Nuta i Karmelowa Słodycz, czyli kawy z syropami i bitą śmietaną oraz herbaty idealne na zimową porę: W Malinowym Chruśniaku – z konfiturą malinową, Moc Żurawiny – z żurawiną i Zimowa Ambrozja z rozgrzewającym imbirem, goździkami, pomarańczami, cynamonem i kardamonem.

Rozsmakuj się w specjałach nowej kawiarni. Przyjdź na otwarcie. Dla każdego przygotowaliśmy niespodziankę. A na dodatek przez cały tydzień zapraszamy do korzystania ze specjalnej promocji. Do 18 lutego wybrane kawy tylko za 1 zł!

Zapraszamy we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele od 16.00 do 20.00!

Anna Zając-Gut, źródło: CKiS