piątek, 24 września 2021 Imieniny: Gerard, Teodor

Koncert Alicji Majewskiej

18.03.2017 (sobota) godz. 19.00, Sala Kina Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34. Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, w koncercie promującym najnowszą płytę Artystki – „Wszystko może się stać”.

Nowy repertuar wzrusza, bawi, ale także skłania do zastanowienia się nad tym, co w życiu ważne. Alicja Majewska od swego solowego debiutu – piosenka „Bywają takie dni” z tekstem Ireneusza Iredyńskiego – zawsze śpiewała „o czymś”. I od prawie zawsze współpracowała z Włodzimierzem Korczem, znakomitym pianistą, który towarzyszy jej na koncertach i jest kompozytorem jej największych przebojów. Tak jest i tym razem, napisał dla niej wszystkie piosenki na nową płytę. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Powstały piękne i mądre piosenki. Czy któraś z nich zostanie hitem na miarę utworu „Jeszcze się tam żagiel bieli”, który jest znakiem firmowym Alicji Majewskiej? Tego nie wiemy, ale moc jest. Moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, moc mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza.

Zapraszamy na najnowszy koncert Alicji Majewskiej, w którym nie zabraknie także uwielbianych przez publiczność, największych przebojów Artystki.

Bilety do nabycia:

w kasie Kina Kijów, nr tel. 12 433 00 33 wew. 15 lub 16 lub 17
Filmoteka Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, tel. 12 421-23-43
Bilety grupowe: tel. 794 759 447, mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu

Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.pl, www.kijow.pl
Ceny biletów: 90,- 85,- 70,-

KONKURS! Do wygrania wejściówki na koncert. Więcej szczegółów TUTAJ