sobota, 22 stycznia 2022 Imieniny: Anastazy, Wincenty

Kruszynki „zaśpiewały z sercem”

W poniedziałek, 11 kwietnia, w sali widowiskowej MOKiS w Myślenicach odbyła się I Rejonowa Konfrontacja Muzyczna „Śpiewam z sercem”, w której udział wzięli nasi przyjaciele ze SPONiR „Kruszynki”. Laureatem w kategorii powyżej 16. roku życia został Krzyś Hajdo, który wykonał utwór Stanisława Sojki „Tolerancja”.

Byliśmy bardzo mile zaskoczeni jak dostaliśmy zaproszenie do udziału od pani prezes Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, które było organizatorem tej imprezy. Szybka decyzja – jedziemy – mówi prezes stowarzyszenia Zofia Jakubowska. Stowarzyszenie reprezentowali: Krzysztof Hajdo, Klaudia Dąbrowa i Sabina Jankowicz.

Próby, przygotowania i ogrom pracy wolontariuszy, bo to oni poświęcali swój wolny czas na przygotowanie naszych przyjaciół, opłacił się. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, a Krzyś Hajdo za wykonanie utworu Stanisława Sojki „Tolerancja” został uhonorowany pierwszą nagrodą w kategorii powyżej 16. roku życia. Gościem specjalnym tej imprezy był zespół „Baciary”, który za darmo dodatkowo bawił publiczność.

Źródło: SPONiR „Kruszynki”