poniedziałek, 25 października 2021 Imieniny: Daria, Wilhelmina

Niech żyje bal!

W sobotę, dnia 11 lutego 2017 roku skawiński OKR Gubałówka zatrząsł się w posadach. Nie za sprawą sił natury, ale z powodu muzyki, która wypełniła pięknie udekorowaną salę, na okoliczność odbywającego się w tym dniu balu karnawałowego.

Zebranych przywitał DJ STAN, życząc wszystkim wspaniałej zabawy. I zaczęło się. Mocnymi dźwiękami zabrzmiała muzyka, nie dając siedzącym wyboru. Same nogi rwały się do tańca, porywając swych właścicieli w magiczny pląs. Dodatkową atrakcją okazał się występ pary tańczącej w klubie Tańca Towarzyskiego, działającego w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, zdobywców najlepszych nagród w wielu turniejach. Mateusz Kunda i jego partnerka Izabela Mrowiec zatańczyli żywiołowy taniec, zachwycając gracją ruchu i niesamowitym zgraniem się z muzyką. Ich występ został okraszony gorącymi brawami i zachęcił do dalszej zabawy.

Długo jeszcze w uszach dźwięczała muzyka, rytm delikatnie wystukiwany obcasami kobiecych czółenek, czy ciche rozmowy w kuluarach. Goście mieszali się między sobą, wymieniając się uśmiechami. Za oknami już dawno wybiła północ, a bal wciąż trwał, trwał i trwał…

Małgorzata Tomala / Monika Fliszewska, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński