czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Nowy zastępca komendanta

3 kwietnia br. w Komisariacie Policji w Skawinie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta – kom. Bogdana Niedbała, który zastąpił na tym stanowisku podinsp. Wieńczysława Stacha.

Wprowadzenia dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie – mł. insp. Dariusz Suwała w obecności Komendanta Policji w Skawinie – nadkom. Marka Kowalika oraz funkcjonariuszy i pracowników jednostki.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie pogratulował kom. Bogdanowi Niedbale, życząc mu dalszych sukcesów zawodowych.

Kom. Bogdan Niedbała służbę w Policji rozpoczął w 1998r. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w kompanii patrolowo – interwencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, a następnie został przeniesiony do Wydziału Sztabu Policji KMP w Krakowie, gdzie pełnił służbę na stanowisku dyżurnego.

Kom. Bogdan Niedbała jest absolwentem „pedagogiki resocjalizacyjnej” Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach. Ukończył również studia podyplomowe – „zarządzanie kapitałem ludzkim” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Skawinie jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Źródło: KPP w Krakowie