poniedziałek, 15 lipca 2024 Imieniny: Dawid, Henryk

O jeden strumyk za daleko

Przed nami ostatni spektakl z cyklu Teatr Dzieciom w tym sezonie, CKiS zaprasza zatem do wspólnej przygody.

Ryś RYŚ tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i po raz pierwszy napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia, jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, bowiem dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw. Na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy: król Szczur i przynajmniej dwie śpiewające muchy oraz Profesor – najmądrzejszy z profesorów. Pomoc się przyda, tym bardziej że – jak legenda głosi – ponoć w stertach śmieci mieszka ogromny… SMOK.

Zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu GRUPY O! TEATR, będący spojrzeniem na postać i działalność człowieka z perspektywy zwierząt. Humorystyczna przygoda, nie pozbawiona szczypty filozofii, nawiązująca do klasyki baśni o dzielnym rycerzu, pięknej księżniczce i smoku, co ogniem zionie.

Poniedziałek 13 maja, godz. 17:30, Pałacyk „Sokół”.

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 25 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 30 zł od osoby,

do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

  1. w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 7:00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  2. w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

Liczba miejsc na widowni ograniczona!

Zapraszamy do kolorowego świata Teatru Dzieciom.

Marta Tyrpa, źródło: CKiS