czwartek, 16 września 2021 Imieniny: Edyta, Kornel

Obszerne zajęcia Top Soccer Academy

Top Soccer Academy jako szkółka piłkarska z doświadczeniem aktywnie angażuje się w edukację piłkarską dzieci i młodzieży. W wakacje oraz ferie zimowe organizowane są półkolonie na terenie Miasta i Gminy Skawina przy wykorzystaniu infrastruktury sportowej i edukacyjnej. Kolejne zajęcia już za młodymi piłkarzami.

W tegoroczne ferie oferta była skierowana do dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W trakcie jej trwania odbywały się zajęcia z piłki nożnej, nauki jazdy na łyżwach, pływania, a także zajęcia edukacyjne w Muzeum Regionalnym oraz techniczno-manualne w Multicentrum.

– Nie tylko stawiamy na rozwój umiejętności piłkarskich naszych podopiecznych, ale także na wychowanie i edukację. Podczas tegorocznych ferii dodatkowo zorganizowaliśmy turniej piłki „Mini Liga Mistrzów”, w którym został wyłoniony Mistrz jak i Król Strzelców. Po statuetkę najlepszego strzelca sięgnęli z jednakową liczbą bramek – Klaudiusz Kazek oraz Stefan Dudzik – mówi Jacek Piszczek, trener Top Soccer Academy.

Kadra trenerów i wykładowców, którzy na co dzień pracują w placówkach oświatowych, dołożyła wszelkich starań by młodzi adepci piłki nożnej nie tylko aktywnie wypoczęli, ale także zwiedzili ciekawe miejsca, rozwinęli pasję, a podczas treningów doskonalili techniki gry oraz zdobyli nowe umiejętności. Wspólnie spędzony czas był niezapomnianą przygodą pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii okazały się świetną zabawą stawiająca na rozwój osobisty dziecka.

Projekt współfinansowany ze środków budżety Gminy Skawina.

Źródło: Top Soccer Academy