sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Oto ona, Katarzyna Szybisty

„Oto Ja” to recital Katarzyny Szybisty, aktorki, wokalistki, a przede wszystkim trenerki wokalnej prowadzącej od paru lat sekcje wokalne w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Pani Kasia wykona autorski koncert dyplomowy, kończący edukację w NATURAL VOIC PERFECTION INSTITUTE, gdzie szkoliła swoje umiejętności trenerskie i wokalne pod okiem Katarzyny Godzisz, Lilianny Kowalskiej – Ziębińskiej, Sławomira Ramiana, Marcina Maziarza i Serge Robinsona juniora.

Tytuł  recitalu jest nawiązaniem do muzycznej drogi jaką przebyła artystka w swojej karierze i życiu prywatnym, to pewnego rodzaju rozliczenie samej siebie z przeszłością a jednocześnie osobista wizja na przyszłość. Ta muzyczna droga to nie tylko występy estradowe ale przede wszystkim rola pedagoga wokalnego i reżysera widowisk muzycznych.

Podczas tego wieczoru, będą mogli państwo usłyszeć i zobaczyć utwory wyreżyserowane przez Panią Kasię na przestrzeni minionych lat, wykonywane przez jej uczniów, którzy już także są koncertującym artystami. Na scenie towarzyszyć jej będą: niezwykły pianista, kompozytor, aranżer Robert Budzyń, aktor Teatru Maska Łukasz Pierożek oraz wokalistki Zespołu Tanto Małgorzata Szybisty (prywatnie córka artystki) i Cecylia Biel, usłyszymy również Zespół Mini Tanto. Nad realizacją dźwięku czuwać będzie Oskar Racułt, a nad charakteryzacją artystów niezastąpiona  Marta Tyrpa.

Zapraszamy gorąco do Pałacyku „Sokół” w Skawinie 25 czerwca (sobota) o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Krystian Kosiorowski, źródło: CKiS