piątek, 24 września 2021 Imieniny: Gerard, Teodor

Pływackie Mistrzostwa Skawiny po raz 9.

Już po raz dziewiąty zapraszamy dzieci i młodzież oraz seniorów do udziału w kolejnej edycji Pływackich Mistrzostw Skawiny organizowanych przez Klub Sportowy Optima Skawina oraz CKiS w Skawinie, które odbędą się 14 kwietnia 2018 r. na Basenie Camena w Skawinie.

Podobnie jak w poprzednich latach, program zawodów został podzielony na trzy bloki: pierwszy przewidziany dla uprawiających pływanie amatorsko, w drugim wystartują zawodnicy szkółek pływackich, a w trzecim licencjonowani pływacy.

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy z upominkami oraz okolicznościowy ręcznik pływacki. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych za miejsca I – III otrzymują medale oraz dyplomy. Wręczony zostanie również pamiątkowy puchar dla zespołów sztafetowych za miejsca I-III w „Sztafecie Honorowej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości”.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

BLOK I ZAWODÓW

– Uczestnikami mogą być dzieci z przedszkoli i szkół, młodzież oraz dorośli nie zrzeszeni w szkółkach lub klubach pływackich, osoby amatorsko uprawiające pływanie.
– Każdy uczestnik w tym bloku zawodów może startować w jednej konkurencji w swojej kategorii (swoim najlepszym stylem pływackim).
– Limit zgłoszeń to 150 osób.

BLOK II ZAWODÓW

– Uczestnikami mogą być zawodnicy zrzeszeni w szkółkach i klubach pływackich nieposiadający licencji PZP.
– Każdy uczestnik zawodów może startować wyłącznie w dwóch konkurencjach indywidualnie w swojej kategorii wiekowej oraz w „Sztafecie Honorowej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości”.
– Limit zgłoszeń to 300 osób.

BLOK III ZAWODÓW

– Uczestnikami mogą być zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych posiadający licencję PZP. Każdy uczestnik zawodów może startować wyłącznie w dwóch konkurencjach indywidualnie w swojej kategorii wiekowej oraz raz w „Sztafecie Honorowej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości”.
– Limit zgłoszeń to 150 osób.
– Zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych nie mogą startować w I i II bloku.
– Nie dopuszcza się startów pozaregulaminowych w poszczególnych blokach zawodów.

ZGŁOSZENIA:

BLOK I ZAWODÓW

– Kartę zgłoszenia i wpłatę należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 kwietnia 2018 (wtorek) do Działu Sportu i Rekreacji CKiS w Skawinie, w dniach poniedziałek – piątek w godz. 7.00 – 15.00.
– Opłata startowa nie podlega zwrotowi po terminie zgłoszeń. Po wyznaczonym terminie, zgłoszenia nie będą przyjmowane.
– Karta zgłoszenia do pobrania u organizatora lub ze strony www.optimasport.pl lub www.ckis.pl

BLOK II i III ZAWODÓW

Termin zgłoszenia upływa w dniu 10 kwietnia 2018 r. (wtorek), o godzinie 2200.

Skreślenia bez pobierania opłaty startowej możliwe do dnia 12 kwietnia 2018 r. (czwartek) do godziny 2000. Po tym terminie opłata startowa będzie pobierana zgodnie ze zgłoszeniem. Po wyznaczonym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane, nie będą dokonywane jakiekolwiek zmiany za wyjątkiem skreśleń.

Zgłoszenia muszą być przygotowane w edytorze zgłoszeń SPLASH Entry Editior.

Wygenerowany plik lxf należy przesłać na adres zawody@swimart.pl zgłoszenia w innym formacie nie będą przyjmowane.

Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko zawodnika, pełną datę urodzenia dd/mm/rrrr, nr licencji (jeżeli posiada), konkurencję oraz czas uzyskany w ostatnich 12 miesiącach.

Wszystkie materiały potrzebne do przygotowania zgłoszenia dostępne na stronie www.swimart.pl

Więcej szczegółowych informacji w regulaminie zawodów.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Powiatu Krakowskiego i Gminy Skawina.

Wszelkie materiały do pobrania TUTAJ

Źródło: KS Optima