sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Podwójny sukces szczypiornistów ZSTE

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego „Licealiada Młodzieży Szkolnej 2018/2019” wywalczyła męska drużyna skawińskiego Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych trenowana przez Łukasza Krupnika. Ten skład ma zdecydowanie więcej sukcesów na koncie – zapamiętajmy te nazwiska!

Drużyna w składzie: Dominik Bobek, Jakub Kościelny, Aleksander Kowalczyk, Tomasz Kozik, Patryk Lalik, Kamil Maj, Szymon Nalepka, Kacper Prusak, Maksymilian Racułt, Dawid Ślęczka, Dominik Tracz i Daniel Wyzgał – trenuje pod okiem Łukasza Krupnika.

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego odbyły się 8 lutego 2019 r. w Krzeszowicach. Nasi Mistrzowie wywalczyli również I miejsce w Finale Rejonu (Półfinale) Licealiady, która odbyła się tydzień później, 15 lutego w Bochni. Jej organizatorem był Małopolski Związek Sportowy, a to dało drużynie awans do Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które przed nami – odbędą się 6 marca w Łącku.

Ściskamy za Was mocno kciuki, życzymy najlepszej dyspozycji 6 marca i wiary w sukces – z takim nastawieniem Panowie wyjdźcie na parkiet!

Źródło: ZSTE w Skawinie