sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Pora przywrócić kolory miastu

Wraz z nadejściem cieplejszych dni pora przywrócić kolory miastu! Zapraszamy najmłodszych na skrzący się całą paletą barw interaktywny spektakl ekologiczny.

Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. A że nikt do tej pory nie napisał o nich bajki – postanowili wziąć sprawę we własne ręce.

Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem wyruszają do miasta, gdzie przypadkowo stają się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest „Zaczarowane Miasto”, w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości. Tylko czy, by to osiągnąć, znajdą odpowiednie zaklęcia?

„Kolory Miasta” to spektakl pełen magii i humoru. Poprzez zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda i jak możemy odczarować nasze polskie miasta, by stały się ekologiczne i kolorowe.

„Kolory Miasta” – spektakl Teatru Kultureska

11 marca 2019 (poniedziałek), godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”

Bilety w cenie 10 zł dziecko, 15 zł dorosły do nabycia:

w kasie głównej CKiS (Basen Camena, I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 15.00;w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter) w poniedziałki od 14.00 do 21.30, wtorki i piątki od 8.00 do 21.30, środy i czwartki od 12.00 do 21.30, w soboty od 8.00 do 14.30na godzinę przed spektaklem w Pałacyku „Sokół”.

Źródło: CKiS