środa, 04 października 2023 Imieniny: Rozalia, Edwin

Powstanie nowa siedziba UMiG?

Od wielu lat trwa dyskusja o braku przystosowaniu siedziby UMiG w Skawinie do obecnie obowiązujących standardów: brak spełnienia wymogów związanych z potrzebami osób starszych i niepełnosprawnych, trudności dla matek z dziećmi, brak parkingu oraz wysokie koszty eksploatacji – to tylko niektóre spośród problemów.

Właśnie dlatego chcemy zaprosić Państwa do debaty, w ramach której zbierać będziemy wszelkie sugestie, uwagi i opinie dotyczące ewentualnej budowy, wyboru optymalnej lokalizacji i charakteru nowej siedziby. Nowy urząd dla Skawiny – pomóżcie nam Państwo podjąć właściwą decyzję!

Już dziś zapraszamy do dyskusji za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku TUTAJ, a także do udziału w debacie, która odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 17:00, w sali obrad skawińskiego Ratusza.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają pracownicy Zespołu ds. promocji, sportu i współpracy: Tomasz Stawowy, tel.: 12 277 01 12, e-mail: tstawowy@um.skawina.net oraz Magdalena Turkawska, tel.: 12 277 01 80, e-mail: mturkawska@um.skawina.net.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy