czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Pracownia Orange – głosujemy na Jurczyce

„Pracownia Mikroklimat – kuźnia liderów technologii” jest projektem, który jako jedyny z naszej gminy zakwalifikował się do II etapu głosowania na Pracownie Orange. We środę ruszyło głosowanie, które potrwa do 20 października. Liczy się największa liczba głosów. Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

Pomysł na działanie Pracowni

Technologia cyfrowa jest jak kraj, a jej użytkownicy jak obywatele tego kraju. Obywatele cyfrowi wykorzystują technologię, by angażować się w życie społeczności i w działania wspólnie ze społecznością. Społeczność cyfrowa daje możliwość integracji, uczenia się, pracy, istnienia. Jej obywatele „pracują” na rzecz społeczności, do której należą, ale też „odnoszą korzyści” ze swojej przynależności do niej. Współcześnie rozwój technologiczny spowodował przeniesienie wielu form życia społecznego do przestrzeni cyfrowej. Dzisiaj potrzebujemy ludzi, którzy potrafią korzystać ze swojej wyobraźni, myśleć i współtworzyć, poszukujących nowych rozwiązań i przekraczających własne granice. Chcemy pomóc dzieciom i młodym ludziom, by poruszając się po wirtualnym świecie, mogli opierać się na własnym moralnym kompasie. Przekazując im wartości takie jak wolność, demokracja oraz szacunek dla innych, wyposażymy kolejne pokolenia w bagaż odpowiedzialnych i bezpiecznych zachowań, z których będą korzystać przez całe życie.

Jak głosować?

Na stronie internetowej: pracownieorange.wp.pl odnaleźć na mapie w woj. małopolskim Jurczyce i nazwę projektu „Mikroklimat- kuźnia talentów” i oddać swój głos poprzez jeden z dwóch sposobów:

– za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook
– wpisując swój adres e-mail, a następnie potwierdzić ważność głosu zgodnie z instrukcją w przesłanej wiadomości

Liczy się największa liczba głosów!

Źródło: Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich