czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Przez twe oczy zielone – oszalałem!

15 września, kiedy kilkaset osób jednogłośnym chórem śpiewało ten refren, Hala Widowiskowo-Sportowa trzęsła się w posadach. Tak Zespół Akcent dokonał „przebudzenia mocy” w Skawinie.

Zespół Akcent – mega gwiazda nurtu disco polo, czyli Ryszard Warot oraz Zenon Martyniuk, nazwany przez fanów Cesarzem Disco Polo, wystąpił dzisiejszego wieczoru w Skawinie dla pół tysiąca fanów. Wykonali największe hity, jak: „Dziewczyna z klubu disco”, „Taką cię wyśniłem”, „Życie to są chwile”, „Chłopak z gitarą”, a przede wszystkim mega hit „Przez twe oczy zielone”, za którą to piosenkę otrzymał nagrodę publiczności na Festiwalu w Ostródzie i która stała się sztandarowym utworem naszych reprezentacji w piłce ręcznej i nożnej.

CKiS w Skawinie zadbało o niespodziankę dla widowni: na rozgrzewkę zaprezentował się młody zespół, który już niedługo będzie mógł stawać w szranki popularności z gwiazdami disco polo – w końcu 30 tysięcy wyświetleń na youtube po paru tygodniach udostępnienia daje do myślenia! Mowa o zespole Musle w składzie: Tomasz „Timon” Okarmus, Mateusz „Jey-Jey” Lelek, Wiktor „Gałgan” Kwarciak. Debiut sceniczny przed samym Cesarzem to wymarzony początek drogi do gwiazd!

Świetny koncert oraz otwartość i życzliwość artystów, którzy cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć z fanami, z pewnością dodał wszystkim dużo dobrej energii.

Źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński