czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

„Przypływy” w wykonaniu Tanto

W ramach X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na koncert zespołu TANTO oraz warsztaty kreatywne z Moniką Fliszewską. Obydwa spotkania odbędą się w odnowionym Domu Ludowym w Jaśkowicach.

Warsztaty kreatywne

12 maja, w piątek o godzinie 17.00 zapraszamy, głównie dzieci i młodzież, na kreatywne warsztaty rodzinne zatytułowane „Prezent na Dzień Mamy, mamy!”. Przygotujemy upominki dla Mam stworzone na bazie ramek na zdjęcia. W pracach wykorzystamy różnego rodzaju materiały plastyczne, dekoracyjne oraz tekstylia, dając możliwość stworzenia kreatywnej, nieszablonowej kompozycji, której ostateczny wygląd zależeć będzie tylko od Waszej wyobraźni.

Ze względu na fakt iż liczba miejsc jest ograniczona na wydarzenie obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem +48 12 276 34 64 (od poniedziałku do piątku w godz. 08.30-16.00).

Koncert zespołu TANTO

Z kolei 14 maja, w niedzielę o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert zespołu Tanto „Przypływy” w ramach, którego usłyszymy nowatorskie, odważne, wielogłosowe aranżacje znanych przebojów, zarówno tych nowych, jak i tych zawsze na czasie, które na długo pozostawiają swój muzyczny ślad w pamięci słuchaczy. W repertuarze pojawią się utwory, takie jak: „Co mi Panie dasz”, „4.30”, „Kochana” czy „Lovely”. Enigmatyczny tytuł koncertu „Przypływy” nawiązuje do emocji i wzruszeń pojawiających się i przenikających nas po to, by zniknąć, pozostawiając po sobie delikatny, subtelny ślad.

Monika Fliszewska, źródło: CKiS