sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Remont w Jaśkowicach, będą utrudnienia

Ratusz w Skawinie ogłosił planowane prace związane z remontem ulicy Lipowej w Jaśkowicach. Prace dotyczyć będzie odcinka tej ważnej arterii, począwszy od przejazdu kolejowego aż do mostu, mając na celu poprawę stanu infrastruktury drogowej oraz zapewnienie większego komfortu mieszkańcom korzystającym z tej trasy.

Zgodnie z informacją podaną przez ratusz, począwszy od dnia 11 czerwca 2024 roku, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w okolicach ul. Lipowej i ul. Pod Górą. W ramach tego planu, będą miały miejsce czasowe zamknięcia na ww. odcinkach ulicy w godzinach od 8:00 do 16:00. Utrudnienia te są konieczne dla bezpiecznego przeprowadzenia prac remontowych, mających na celu poprawę jakości infrastruktury drogowej.

Urzędnicy mieszkańców i kierowców proszą o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie trwania prac oraz o niezastawianie stanowisk postojowych, dróg, chodników i innych miejsc, gdzie prowadzone będą roboty.

I podają, że termin zamknięcia ulicy Lipowej lub ulicy Pod Górą może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Dlatego też, zachęcamy do śledzenia komunikatów oraz aktualizacji informacji na stronie internetowej ratusza w Skawinie.

gov.pl