sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

Rusza IV edycja „Wygraj siebie”

„Wygraj siebie” to prozdrowotny program skierowany do wszystkich, którzy są gotowi na zmianę. Zmianę stylu życia, sposobu odżywiania i codziennych nawyków.

Eliminacje do programu odbędą się 6 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, gdzie specjaliści z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie przeprowadzą dokładne badania sprawnościowe i wytrzymałościowe. Na podstawie tej analizy wybierzemy osoby, które w ciągu kolejnych tygodni, w wyznaczonych dniach i godzinach, będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w treningach biegowych, korzystać z basenu „Camena”, siłowni Power House oraz porad trenera sportowego i dietetyka. Cel: lepsze samopoczucie, kondycja i zdrowie. O to warto zawalczyć!

Więcej informacji wkrótce, a już teraz chętnych do udziału w programie zapraszamy do wypełnienia Karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do biura Działu Marketingu i PR CKiS w Skawinie (ul. Konstytucji 3 Maja 4) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub wysłanie jej na adres: marketing@ckis.pl

Na zgłoszenia czekamy do 4 października.

Liczba miejsc ograniczona!

Więcej TUTAJ

Źródło: CKiS