czwartek, 30 listopada 2023 Imieniny: Maura, Andrzej

Śmiechokalipsa w Skawinie

18 lutego 2018 roku o godzinie 19.30 w Hali Widowiskowo Sportowej w Skawinie nastąpi „Śmiechokalipsa”! Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz Agencja Eskander zapraszają na występ Kabaretu Nowaki!

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny „Śmiechokalipsy” na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach – pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

18 lutego 2018 r., godz. 19.30

Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie, ul. Konstytucji 3. Maja 4

Bilety do nabycia:

w kiosku na Basenie Camena, ul. Żwirki i Wigury 11
przez internet www.kabaretowebilety.pl

Źródło: materiały promocyjne Kabaretu Nowaki

Anna Zając-Gut, źródło: CKiS