czwartek, 30 listopada 2023 Imieniny: Maura, Andrzej

Śmiechoterapia dla skawinianek

Krzysztof Respondek: aktor, kabareciarz, wokalista. Estradowiec, showman i ogólnie – fantastyczny człowiek. Humor, wdzięk i kultura brylowały na scenie Pałacyku „Sokół”.  Na przekór ciemnym czasom i emocjonalnym dniom poddaliśmy się śmiechoterapii prowadzonej przez specjalistę. Dowcipy i anegdoty sypały się jak z rękawa, na zmianę z piosenkami – znanymi i lubianymi oraz tymi z płyty „Taki świat kupuję”.

Rozbawiona publiczność nie pozwalała artyście zejść ze sceny, a on sam nie specjalnie się z tym spieszył. Jeśli między wykonawcą a widownią od razu zaiskrzy – to rodzi się z tego miłość na cale życie. Krzysztof Respondek po raz pierwszy występując  w Skawinie, z miejsca zdobył serca słuchaczy. Śląski humor jest wyjątkowy, a dystans do siebie i sytuacji wokół nas – bezcenny. I za to najbardziej dziękujemy naszemu gościowi.

Podczas tego wieczoru z minirecitalem wystąpiła gościnnie Magda Naglik, młoda wokalistka, tworząca autorską muzykę. Pełna uroku i obdarzona ciepłym głosem Artystka idealnie wpisała się w charakter „Koncertu z Uśmiechem”.

Obojgu wykonawcom towarzyszył pianista i kompozytor Aleksander Woźniak, autor większości tekstów i muzyki na płycie Krzysztofa Respondka „Taki świat kupuję”.

Dziękujemy za wspólny wieczór i zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z koncertu.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiś, fot. Jarosław Karasiński