czwartek, 06 października 2022 Imieniny: Artur, Brunon

Spektakl ze Świętym Mikołajem

Czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Jeśli tak, to zapraszamy na spektakl mikołajkowy do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie. Tym razem, dzięki Teatrowi Kalejdoskop wybierzemy się na wędrówkę ze Świętym Mikołajem.

Trudne jest życie Świętego Mikołaja, zwłaszcza gdy wędrówkę wciąż utrudnia psotnik Diabełek. A to przestawia drogowskazy, a to chowa Świętemu wór z prezentami… Gdyby nie pomoc Zajączka i Królowej Zimy, Mikołaj nie dotarłby do dzieci na czas.

Świąteczna atmosfera spektaklu sprawi, że zima wyda się mniej mroźna i sroga, a dzieci uwierzą, że nigdy nie jest za późno na zmianę swojego postępowania. Ostatecznie nawet Diabełek może zostać dzielnym pomocnikiem i otrzymać wymarzony prezent.

Całość przedstawienia odbywa się w barwnej, świątecznej scenerii, a fabuła wzbogacona jest licznymi utworami muzycznymi.

Zapraszamy na „Wędrówki Świętego Mikołaja” do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie, 2 grudnia (niedziela), godz. 15.00.

PO SPEKTAKLU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WRĘCZENIA PREZENTÓW DLA DZIECI. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT.

Przedsprzedaż biletów od 19 listopada br., cena: 20 zł (osoby do 16. r.ż.) i 25 zł (16+).

W dniu spektaklu (tylko w przypadku wolnych miejsc): 30 zł/osoba (bez względu na wiek).

Bilety do nabycia:

– w kasie głównej (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 15.00;w kasie Camena Kosmetyka i Masaże (parter) – od poniedziałku do piątku
– w godz. 15.30 do 21.00, sobota w godz. 8.30 do 14.00w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie, od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 do 15.30.

Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Anna Wrzoszczyk, źródło: CKiS