niedziela, 14 kwietnia 2024 Imieniny: Berenika, Walerian

Śpiewali i grali dla mam

Przez różowe okulary mogliśmy spojrzeć na świat 25 maja w piątek za sprawą młodych artystów działających w naszych sekcjach artystycznych, którzy wystąpili w koncercie przygotowanym z okazji zbliżającego się Święta Mamy.

Wcielając się w Zaczarowanego Różowego Kapelusznika zebranych na sali gości przywitała pani Katarzyna Szybisty – instruktorka sekcji wokalnej.

Stopniując napięcie wprowadzała kolejnych artystów na scenę, którzy rozwijali przed słuchającymi cały wachlarz swoich wokalnych, instrumentalnych a także, ku uciesze wielu, aktorskich umiejętności. Sala wypełniła się atłasowymi głosikami śpiewających, wibrując i pieszcząc ucho.

A między tymi głosami naprzemiennie brzmiał fortepian i gitara.

Wśród występujących pojawiły się osoby reprezentujące sekcję nauki gry na pianinie prowadzonej przez instruktorkę Panią Izabelę Michałowicz oraz sekcję nauki gry na gitarze, której prowadzącym jest pan Marcin Kruczek.

Jako że koncert dedykowany był naszym mamom, na zakończenie występu nasi artyści niosąc różowe róże złożyli im życzenia z serca płynące.

Oni sami zaś za aktywny udział w zajęciach w mijającym sezonie artystycznym otrzymali słodkie róże wraz z pamiątkowymi dyplomami.

Prowadzącym jak i podopiecznym serdecznie gratulujemy.

OBSADA:

EMILIA FOLK

ALICJA FRANCZAK

WERONIKA GAJEWSKA

LILIANA JARZĘBIŃSKA

WIKTORIA KONIECZNA

ZOFIA OKARMUS

KATARZYNA PIEKARSKA

MATEUSZ PIEROŻEK

BARTŁOMIEJ PIWOWARCZYK

HANNA SAJDAK

KAROLINA SEKUŁA

NATALIA TALAGA

OPRAWA ARTYSTYCZNA:

KATARZYNA SZYBISTY

Monika Fliszewska, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński