czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Spotkanie z pisarką Agnieszką Krawczyk

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach Book Macher Live, 11 grudnia, o godz. 15:00 Agnieszka Krawczyk – pisarka, autorka powieści: „Dolina mgieł i róż”, „Siostry”, „Napisz na priv”, „Morderstwo niedoskonałe”, opowie o swojej twórczości w MultiCentrum – zapraszamy!

Agnieszka Krawczyk – pisarka z Krakowa, autorka dziesięciu powieści zróżnicowanych gatunkowo-powieści kryminalnych i sag obyczajowych. Najlepiej określa ją cytat z powieści G. Sabatiniego Scaramouche: „Już od urodzenia posiadał dar humoru i świadomość, że świat jest szalony. Było to całe jego dziedzictwo”. Lubi: koty, kawę i książki – trzy „k” w dokładnie tej kolejności. Jest współzałożycielką Zbrodniczych Siostrzyczek – nieformalnej grupy pisarskiej i portalu o powieściach kryminalnych.

Akcja najnowszej sagi obyczajowej autorstwa Agnieszki Krawczyk pt.  „Czary codzienności” dzieje się w małej, górskiej miejscowości, Zmysłowie. Ważnym wątkiem tej sagi jest problematyka twórczości – malarstwa, meblarstwa, fotografii i rękodzieła.

Dla uczestników spotkania mamy mikołajkową niespodziankę! Współorganizatorem niedzielnego spotkania jest Koło Robótek Ręcznych „Razemkowo”, które poprowadzi warsztaty tworzenia ozdób choinkowych.

Źródło: MBP