sobota, 15 czerwca 2024 Imieniny: Wit, Jolanta

„Trzydziestka” CKiS na sportowo

Do wspólnego świętowania sportowej „trzydziestki” #teamCKiS zaprasza już 18 września na boiska „Orlik” przy ul. Konstytucji 3 Maja. Podczas urodzinowego święta będą oczywiście nasi liczni przyjaciele i długoletni partnerzy: Xtreme Fitness Skawina, UKS Jedynka, KS Optima, Milenium Skawina oraz Skawina Biega.

Zaczynamy już od godz. 13.00! Przez 5 godzin będziemy wspólnie bawić się, grać w różnorodne gry i ćwiczyć. A w programie między innymi:

-> Darmowe dmuchańce oraz animacje dla dzieci. Czeka na Was chociażby malowanie twarzy, modelowanie balonów czy zabawa z bańkami mydlanymi.

-> „Baw się z nami”. Mini tory przeszkód, rzuty do celu i inne wyzwania sportowe to propozycja dla dzieci bez względu na wiek, które w konkurencjach mogą wystartować także z rodzicami. Niech to będzie rodzinne świętowanie!

-> „Mamo, Tato dam Wam MATA”. Poznaj zasady królewskiej gry strategicznej. Na dużej szachownicy, pod czujnym okiem instruktora nauczysz się pierwszych kroków, a jeśli już je znasz to zagrasz i może zostaniesz szachowym królem.

-> Siatkonoga z „Wiślanami”. Masz ochotę na coś nowego i niespotykanego? Planujemy zorganizować 3 mini turnieje: od godz. 13.00, 14.45 oraz 16.30. Zgłoszenia drużyn 2 lub 3 osobowych na miejscu imprezy. Mnóstwo zabawy gwarantowane! 

-> Mini turnieje siatkarskich czwórek, zgłoszenia do gry w trakcie imprezy. Ilość gier oraz system rozgrywek w siatkówce jak i w siatkonodze będzie uzależniony od liczby zgłoszonych zespołów.

-> „Poczuj szybką lotkę”. Poznaj tajniki gry i zmierz się z utytułowanymi trenerami sekcji Crossmintona. Chwyć za rakietę i przekonaj się na własnej skórze jak można okiełznać pędzącą z wielką prędkością lotkę. 

-> „Od smyka do zawodnika” – tenis stołowy w różnych odsłonach (mini konkursy i gry pod okiem trenerów sekcji)

Dla naszych gości, którzy aktywnie spędzą z nami niedzielne popołudnie przygotowaliśmy mnóstwo upominków i nagród! 

Ponadto, moc atrakcji zapewni wszystkim siłownia Xtreme Fitness. Przygotowali oni dla Was mini konkursy, w trakcie których będzie można wygrać między innymi  karnety (nawet na 3 miesiące!) oraz gadżety (chociażby workoplecaki). Dariusz Tondyra – trener z wieloletnim doświadczeniem przy pomocy specjalistycznej wagi będzie chętnym osobom mierzył skład ich masy ciała. Skorzystajcie z tej niepowtarzalnej okazji! Dodatkowo, w godzinach: 14.00-14.45 oraz 16.00 – 16.45 odbędą się wspólne zajęcia fitness prowadzone przez pełną energii instruktorkę Dominikę Juszczyk. Koniecznie przyjdźcie!

Jeśli zgłodniejecie to nie martwcie się – będzie także małe co nieco do jedzenia, jak chociażby przepyszne frytki czy stripsy z kurczaka.

Byliście z nami, jesteście z nami i miło nam będzie jeśli RAZEM Z WAMI wbiegniemy w nowe 30-lecie Centrum!

Pod tym hasłem, o godzinie 14.00 na Błoniach Skawińskich wystartuje BIEG SZTAFET HONOROWYCH, w którym zaproszone ekipy wspólnie z reprezentantami CKiS pokonując 500 metrową trasę wokół Błoń, zaliczą dystans 30 km a może i więcej… aby otwarcie nowej „trzydziestki” stało się faktem!

Doping dla uczestników biegu mile widziany! 

Podsumowując – będzie się działo! Koniecznie bądźcie z nami w tym szczególnym dniu.

Uwaga! W razie niesprzyjających warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona do Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS (ul. Konstytucji 3 Maja 4).

Barbara Brodzińska, źródło: CKiS