środa, 04 października 2023 Imieniny: Rozalia, Edwin

Utrudnienia podczas XV Biegu Skawińskiego

Uprzejmie informujemy, iż w sobotę, 13 maja, w godzinach 14:15-16:45, w związku z organizacją „XV Międzynarodowego Biegu Skawińskiego”, konieczne będzie zamknięcie i czasowe wyłączenia z ruchu ulic na trasie biegu. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami. Przepraszamy i zapraszamy do kibicowania!

Trasa biegu głównego przebiegać będzie na terenie Skawiny ulicami: Żwirki i Wigury – Rynek – Konopnickiej – Żwirki i Wigury – Radziszowska – Skawińska – Radziszów Kościół – Skawińska – Radziszowska – Żwirki i Wigury – Kublińskiego.

Trasa biegu na rolkach będzie przebiegać ulicami: Żwirki i Wigury – Rynek – Konopnickiej – Żwirki i Wigury – Radziszowska – Skawińska – Radziszów Kościół – Skawińska – Radziszowska – Żwirki i Wigury.

Na czas imprezy wymienione ulice zostaną wyłączone z ruchu.

W związku z powyższym, we wskazanych godzinach linia 253 od przystanku Skawina Rzepnik do Radziszów Zadworze zostanie tradycyjnie skierowana ulicami: Krakowska – Kazimierza Wielkiego – Pokoju – Mickiewicza – Hallerów – Kolejowa – Brzegi – Jana Pawła II – Zadworze i dalej po stałej trasie.  Na trasie objazdowej autobusy zatrzymywać się będą na dodatkowych przystankach: „Skawina Rynek”, „Skawina Szkoła”, „Skawina Sąd”, „Skawina Koncentraty”, „Rzozów Baseny”, „Rzozów I”, „Rzozów Skotnica”, „Rzozów Zagonnie”, „Rzozów PKP”, „Radziszów Kładka”. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

Więcej informacji: XV Bieg Skawiński, VI Bieg Skawiński na Rolkach.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia!

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina oraz Województwa Małopolskiego.

Źródło: UKS „Jedynka”/ CKiS/ ZIKiT