niedziela, 17 października 2021 Imieniny: Malgorzata, Wiktor

W Skawinie powstają ogromne magazyny

Firma Panattoni Europe w grudniu tego roku planuje zakończenie budowy magazynu przy obwodnicy w Skawinie. Panattoni Park Kraków III będzie miał powierzchnię około 34 000 metrów kwadratowych, którą dostosować do swoich potrzeb będą mogli specjalizujący się w różnych branżach m.in. wydawniczej, spożywczej, logistycznej. 

Jak podaje przedstawiciel firmy, wybór lokalizacji inwestycji nie jest przypadkowy.  Bliska odległość od centrum Krakowa oraz bezpośrednie połączenie z autostradą A4 gwarantuje przyszłym najemcom szybkie połączenie z innymi miastami w Polsce. Atutem jest też dobra infrastruktura komunikacji publicznej, która pozwoli pracownikom w łatwy i szybki sposób dotrzeć do Panattoni Park Kraków III.

Panattoni Europe to firma deweloperska powierzchni magazynowych. Swoje projekty realizuje na terenie całej Polski, a także za granicą. Panattoni Park Kraków III to druga inwestycja firmy na terenie Skawiny. W grudniu 2015 roku po sześciu miesiącach budowy, do użytku został oddany magazyn Panattoni Park Kraków II o łącznej powierzchni  15 400 m kw. Deweloper nie wyklucza kolejnych inwestycji w najbliższych latach.

up