czwartek, 30 listopada 2023 Imieniny: Maura, Andrzej

Weekend z funduszami

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce. W dniach 21-22 lipca 2018 r., na skawińskim rynku odbędzie się kolejna odsłona „Weekendu z Funduszami”.

Wydarzenie ma na celu zainteresować mieszkańców Małopolski środkami unijnymi (w kontekście aktualnych naborów) i prezentować projekty zrealizowane dzięki unijnemu wsparciu.

W sobotę, 21 lipca, od 9:00 do 17:00 specjaliści będą odpowiadać na pytania dotyczące możliwości pozyskania unijnego wsparcia np. na założenie działalności gospodarczej, wymianę starego pieca czy rozwój zawodowy. To doskonała okazja, aby bezpłatnie skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

W niedzielę, 22 lipca, od 13.00 do 19.00 w Miasteczku Funduszowym na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji:
– konkursy i quizy z nagrodami, w których do wygrania są tablet, hulajnoga, deskorolka oraz e-book;
– prezentacje firm i instytucji, które rozwinęły swoje produkty i usługi dzięki Funduszom Europejskim – Protech Sp.z.o. pokaże nowoczesne kotły grzewcze, MedApp S.A. – analityczny system Carna Life, który rozpoznaje ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG, a Zakład Mechaniczny Precyzja – maszyny rozdrabniające do tworzyw sztucznych i drewna;
– atrakcje dla najmłodszych: dinozaur i puzzle 3D z Inwałd Parku, eksperymenty z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema i wiele innych;
– kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

Organizatorem Weekendów z Funduszami jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Więcej informacji na temat Weekendu z Funduszami można przeczytać:
– na stronie internetowej: KLIKNIJ TUTAJ 
– oraz na facebookowym fanpage’u: KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: UMWM