czwartek, 30 listopada 2023 Imieniny: Maura, Andrzej

WOŚP znów on-line

Na koncert finałowy online zapraszamy w niedzielę 30 stycznia na profilu CKiS na Facebooku, startujemy o godzinie 16.00. A już teraz możecie wesprzeć Orkiestrę datkami przekazywanymi do e-Skarbonki CKiS ->  https://eskarbonka.wosp.org.pl/nvdcq9

Jak co rok Skawina zagra z największą orkiestrą świata, pomimo, iż po raz kolejny Finał odbędzie się on-line, wierzymy, że jak zawsze możemy liczyć na Państwa otwarte serca! W tym roku gramy pod hasłem PRZEJRZYJ NA OCZY i walczymy o zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Podczas koncertu zobaczymy występy sekcji, grup i zespołów artystycznych działających w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, podopiecznych przedszkoli z terenu miasta i gminy Skawina, a także gorąco zachęcamy Państwa do zaangażowania się we współtworzenie tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy instytucje, stowarzyszenia, artystów, sportowców do nagrania pokazu artystycznego, sportowego, sztuczek iluzjonistycznych czy skeczy – wszystkiego, czym chcielibyście się pochwalić i co pozwoli stworzyć na naszym profilu Facebook program Orkiestry online. Podczas emisji umożliwimy dokonywanie wpłat na rzecz Fundacji WOŚP.

Wszystkich chętnych do wystąpienia w koncercie online prosimy o kontakt z Działem Realizacji Projektów Kultury pod nr tel. 12 276 34 64, zapytania i propozycje można wysyłać na adres: sokol@ckis.pl

Ze względu na pracochłonną logistykę koncertu online zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami!

WAŻNE! Zgłaszane filmy należy nagrywać w POZIOMIE, w proporcji 16×9.

Źródło: CKiS