czwartek, 22 lutego 2024 Imieniny: Marta, Malgorzata

Wybuchnie wulkan energii

9 grudnia Hala Widowiskowo – Sportowa w Skawinie już po raz trzeci WYBUCHNIE wulkanem energii za sprawą fantastycznej muzyki i ośmiu niesamowitych instruktorów zumby.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie ma przyjemność kolejny raz zaprosić wszystkich miłośników gorących rytmów i fantastycznej zabawy do uczestnictwa w Mikołajowym Maratonie Zumby.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, a to za sprawą aż ośmiu instruktorów, którzy z pewnością nie pozwolą na monotonię i zwolnienie tempa podczas trzygodzinnych zmagań z mocą muzyki i niebanalnymi układami choreograficznymi, jakie przygotowali na tę okoliczność.

W doborowej obsadzie instruktorskiej maraton poprowadzą:

Alicja Ożóg – instruktorka Zumba i Zumba Kids & Kids Junior. Energetyczna i nieposkromiona w swoich układach tanecznych. Twierdzi, że kiedy tańczy i oddaje się temu z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce. Rzesza jej fanów wciąż się powiększa, a prowadzone przez Alicję zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Jej instruktorski kunszt można obserwować na zajęcia prowadzonych w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Łukasz Wiktor – z tańcem związany od najmłodszych lat. Początkowo była to dla niego zwykła zabawa, później taniec przerodził się w prawdziwą pasję, dziś jest dla niego drugą miłością i sposobem na życie. Po wielu tanecznych przygodach, najbardziej upodobał sobie karaibskie rytmy i postanowił postawić wszystko na Dancehall, co okazało trafnym wyborem. Jego celem jest zarażanie ludzi pasją, pozytywną energią i pokazanie, że taniec może być czymś więcej.

Bogusław Kaczmarczyk – pełen energii, charyzmatyczny, zarażający uśmiechem instruktor zajęć fitness oraz Dance fitness. Przyciąga jak magnes. Nic więc dziwnego, że na jego zajęciach zawsze jest tłoczno, a jego obecność w maratonach i imprezach tanecznych jest niepodważalną wartością dodatnią. Jego motto życiowe to: „wino, muzyka ….i taniec”. Ten ostatni towarzyszy mu od dziecka. Przez kilka lat trenował taniec towarzyski, dziś tańczy prawie każdy rodzaj i tańczy wszędzie, o czym można się przekonać spotykając Bogusia na ulicy, zakupach czy też w samochodzie. W 2015 roku dołączył także do rodziny Salsation. Na swoich zajęciach wykorzystuje umiejętności zdobyte na warsztatach tanecznych, co powoduje że proponowane układy choreograficzne wciąż zaskakują uczestników nowatorskimi rozwiązaniami i ciągle rosnącymi pokładami jego energii.

Radek Majeran – od najmłodszych lat zwolennik aktywnego spędzania czasu. Począwszy od gry w tenisa stołowego, przez narciarstwo, po ukochany taniec towarzyski, który zapoczątkował całą przygodę z zumbą i fitnessem. Na co dzień student krakowskiego AWFu. Radek od kilku lat na stałe związany ze skawińskimi clubami fitness, dał się poznać od najlepszej strony jako instruktor i jako przyjaciel. Jego zajęcia opierają się głównie na mocnych muzycznych kawałkach, poczuciu humoru i przyjaznej atmosferze, w których każdy odnajdzie coś dla siebie.

Barbara Adukowska – pierwsze kroki na zumbie zrobiła pięć lat temu i od tego momentu całkowicie ją to pochłonęło. Od 2014 roku jest instruktorką Zumba oraz Zumba Kids&Zumba Junior. Czując rosnący wciąż głód tańca, w 2015 roku została instruktorką Salsation. Jak twierdzi Basia, zumba pozwoliła jej na „oderwanie” od „biurowej codzienności”. Kiedy tańczy pozwala sobie na „czyste szaleństwo”, czuje się wolna i kocha to co robi.

Wiktoria Balon – studentka uniwersytetu ekonomicznego w Krakowie, Instruktorka Zumba Fitness i Salsation. Ze sportem i tańcem związana jest od dziecka. Na zajęciach najważniejsze dla Wiktorii jest dobre nastawienie i energia od uczestników, a w zamian za to gwarantuje wspaniałą zabawę i ogrom spalonych kalorii. Na swoich zajęciach zrzesza wszystkich miłośników dobrego humoru i mocnych tanecznych wyzwań, nie bojących się wyjść z sali z mokrą koszulką.

Patrycja Tarasiuk – studentka, instruktorka Zumba Fitness oraz tańca towarzyskiego. Nie pamięta czasów, kiedy w jej życiu nie gościł taniec. Od 5 roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. Cały czas bierze udział w szkoleniach i warsztatach, aby doskonalić umiejętności i rozwijać się. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Na zajęciach stara się przekazać jak najwięcej uśmiechu, a energia i zaangażowanie, jakie wkłada w każdy trening, pozwalają spalić mnóstwo kalorii i dobrze się bawić.

Anna Pospuła – licencjonowany instruktor Zumba i Zumba Kids. Realizuje się również jako animator czasu wolnego dla dzieci i dorosłych. Od czasu kiedy „ skosztowała” zumby – pokochała i oddała się jej bez reszty. Jak twierdzi: „zumba jest dla niej jak powietrze, którym oddycha”, dlatego próbuje zarazić tą pasją innych prowadząc zajęcia w okolicznych domach kultury i salach fitness. Energia i entuzjazm Ani sprawia, że każdy uczestnik zajęć wychodzi po treningu z szerokim uśmiechem, napełniony milionem pozytywnych endorfin.

III Mikołajowy Maraton Zumby

9 grudnia 2017, godz. 16.00-19.00

Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie

Ceny biletów: 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu maratonu), dzieci do lat 7 – wstęp wolny

W cenie biletu: Trzygodzinna zabawa prowadzona przez 8 instruktorów, pakiet startowy, poczęstunek w przerwie maratonu, losowanie atrakcyjnych nagród.

Bilety do nabycia:

w kasie głównej CKiS – Basen “Camena”, I piętro: poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 15.00,
w kasie Camena Kosmetyka i Masaże: poniedziałek 14.00 – 22.00, wtorek i piątek 8.00 – 21.00, środa i czwartek 12.00 – 22.00, sobota 8.00 – 14.00

Zapraszamy!

Karolina Kozanecka, źródło: CKiS