czwartek, 09 grudnia 2021 Imieniny: Wiesław, Leokadia

„Wygraj Siebie” po raz trzeci

Chcesz pozbyć się kompleksów, poprawić kondycję i zrzucić parę kilogramów? Weź udział w trzeciej edycji prozdrowotnego programu „Wygraj Siebie”. Na chętnych czekają porady dietetyka, ćwiczenia z profesjonalnym trenerem, zajęcia na basenie i w siłowni. Zapisy już od 2 lutego!

Poprzednie edycje „Wygraj Siebie” cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego dajemy kolejną szansę na przystąpienie do akcji. Uczestnicy I i II edycji nie kryli zadowolenia. Twierdzili nawet, że program zmienił ich życie. Pani Mariola Bazan, która w przeciągu 6 tygodni zrzuciła prawie 10 kg, zapewniała:

Na pewno nie zrezygnuję z prawidłowego nawyku odżywiania i nie zrezygnuję ze sportowego trybu życia. Już zapisałam się na zumbę i siłownię. Program bardzo mi się podobał. Dziękuję za to, że lato w tym roku nie upłynie pod znakiem kompleksów.

O tym, że „Wygraj Siebie” zmienia nie tylko żywieniowe nawyki, mówiła też Pani Sylwia Lepiarz – uczestniczka, która schudła podczas programu 8 kilogramów:

– Dzień bez aktywności fizycznej jest teraz dla mnie nienaturalny. Nawet będąc na urlopie biegałam codziennie, więc zmiana jest diametralna. Lepiej się odżywiam i zamierzam to kontynuować – nie powiedziałam ostatniego słowa – chciałabym stracić jeszcze 5 kg i utrzymać wagę. Program super!

Ty też możesz odmienić siebie i swoje życie. Weź udział w I etapie projektu „Wygraj Siebie”. 18 marca o godz. 15.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie specjaliści z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie przeprowadzą dokładne badania sprawnościowe i wytrzymałościowe.

Na podstawie tej analizy wybierzemy osoby, które w ciągu kolejnych 6 tygodni będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w treningach biegowych, korzystać z basenu „Camena”, siłowni Power House oraz porad trenera sportowego i dietetyka w wyznaczonych dniach i godzinach.

Następnie wykładowcy i studenci z AWF w Krakowie przeprowadzą drugi pomiar, aby poznać efekty pracy. Jurorzy wyłonią 3 finalistów, którzy będą kontynuować swoją przygodę z „Wygraj Siebie”. Dla jeszcze lepszych rezultatów zaproponujemy dodatkowo lekcje nauki lub doskonalenia pływania, wybraną usługę z oferty Camena Kosmetyka i Masaże.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia Karty Zgłoszeniowej i dostarczenie jej do biura Działu Marketingu i PR CKiS w Skawinie (ul. Konstytucji 3 Maja 4) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub wysłanie skanu podpisanej Karty Zgłoszeniowej na adres: marketing@ckis.pl Na zgłoszenia czekamy do 16 marca.

Liczba miejsc ograniczona!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Więcej informacji TUTAJ.

Źródło: CKiS