czwartek, 21 października 2021 Imieniny: Urszula, Hilaria

Zagłosuj na Skawinę

Pięć Naukowych Stacji Zabaw PGNiG czeka na zwycięzców w konkursie organizowanym przez Fundację PGNiG. Jedna z nich może stanąć w Skawinie. Wszystko zależy od aktywności mieszkańców.

Każda lokalizacja ma równe szanse na wygraną, bowiem głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Tak więc, liczy się procentowe zaangażowanie społeczności. W ten sposób nawet najmniejsze gminy mogą zdobyć Naukową Stację Zabaw PGNiG. Patrząc na sukces Jurczyc, które dzięki aktywności mieszkańców w innym konkursie internetowym wygrały Pracownię Orange, warto powalczyć.

Głosowanie podzielone jest na 5 etapów. Zwycięska każdego z nich wygra Naukową Stację Zabaw PGNiG. Pierwszy etap już za nami. Kolejne to:

2. etap: 1.02-8.02
3. etap: 9.02.-15.02
4. etap: 16.02-22.02
5. etap: 23.02-28.02

1. Wejdź na stronę https://www.powietrzebezsmieci.pl/gminy/zaglosuj#dest .
2. Wybierz z menu „nazwa gminy” Skawina.
3. Wpisz swój adres mailowy i go potwierdź.
4. Zaznacz „zgoda” i kliknij „przejdź dalej”.
5. Na podany adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem.
6. Otwórz link i odpowiedzi na proste pytanie.

Codziennie 1 osoba może oddać 1 głos. Wystarczy tylko chęć i dostęp do internetu. Pytania są proste, a w razie udzielenia błędnej odpowiedzi, można ponownie odpowiedzieć na pytanie.

W ramach akcji „Powietrze bez śmieci” organizowane są także konkursy dla szkół. Nasza gmina walczy zarówno w kategorii gminnej, jak i szkolnej.

AP