sobota, 22 stycznia 2022 Imieniny: Anastazy, Wincenty

Zagrają dla Magdy

20 października w Hali CKiS do sportowej rywalizacji staną zespoły, które chcą wesprzeć w walce z chorobą naszą koleżankę Magdę.

Magda Bogdanowicz pracuje w Dziale Sportu CKiS od wielu lat. Znacie ją jako znakomitą koordynatorkę sekcji pływackich na Basenie Camena, perfekcyjną organizatorkę imprez sportowych i wycieczek górskich, osobę otwartą, aktywną i odpowiedzialną. Od kilku miesięcy Magda walczy z chorobą nowotworową i potrzebuje wsparcia, również finansowego. Turniej sportowy „Wspieram Magdę” jest kolejną z akcji, podczas których chcemy zgromadzić ludzi o dobrych sercach i zebrać środki, które wspomogą jej leczenie.

Przyjdźcie do Hali CKiS w niedzielę 20 października, dopingujcie swoich faworytów i okażcie #WsparcieDlaMagdy. Podczas turnieju będzie można wrzucić pieniądze do puszek Fundacji Dar Serca, odbędą się również licytacje przedmiotów przekazanych na ten cel (po szczegóły zapraszamy do WYDARZENIA na profilu FB, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o przygotowanych na ten dzień atrakcjach).

Bądźcie z nami, razem możemy więcej!

Pamiętajcie, że Magdę można również wspierać zasilając jej wirtualną skarbonkę.

Liczy się każdy grosz!

Źródło: CKiS