czwartek, 09 grudnia 2021 Imieniny: Wiesław, Leokadia

Zagrają dla sześcioletniej Amelki

Prawicowy Blok Samorządowy „SKAWINA”, Fundacja Dar Serca, Stowarzyszenie Dzieci są Ważne oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skawinie zapraszają 17 listopada na IV Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej organizowany pod hasłem „GRAMY DLA AMELKI”. Dochód zostanie przeznaczony dla sześcioletniej Amelki.

Amelka to piękna dziewczynka o ślicznym uśmiechu i wielkich kasztanowych oczach, w których każdy od razu się zakochuje. To jednak nie wszystko. Amelka cierpi na porażenie czterokończynowe, nie mówi i jest całkowicie zależna od innych osób. Pomimo niepełnosprawności jest bardzo pogodnym dzieckiem, niestety jednak koszty związane z rehabilitacją, wyjazdami i różnymi zabiegami są ogromnym obciążeniem dla jej rodziny. Każda pomoc jest na wagę złota. Bez stałej rehabilitacji Amelka nie ma szans na dalszy rozwój.

Licząc na Państwa życzliwość podajemy konto, na które można kierować wsparcie finansowe:

Fundacja Dar Serca, Bank Spółdzielczy w Skawinie

Nr konta: 56 8600 0002 0000 0097 9364 0008

z dopiskiem „DLA AMELKI”

Wpłata pieniędzy to nie jedyna forma pomocy dla Amelki. Mogą Państwo również przekazać na jej rzecz darowizny rzeczowe, które będą przeznaczone na nagrody w konkursach zorganizowanych podczas meczu charytatywnego.

Wszelkich informacji udziela Tomasz Papież, tel. 733 222 690. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina.

Źródło: Prawicowy Blok Samorządowy „SKAWINA”