czwartek, 30 listopada 2023 Imieniny: Maura, Andrzej

Zmiany w rozkładach jazdy pociągów

Od 2 września do 20 października 2018 r. zarządca infrastruktury kolejowej Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wdraża kolejne zmiany czasowe do rozkładu jazdy pociągów pasażerskich 2017/2018. Zmiany zostają wprowadzone w ramach V cyklu zmienionej organizacji ruchu pociągów, wynikające (…)

(…) ze zmiany układu prac modernizacyjnych i naprawczych realizowanych przez Zarządcę na terenie województwa małopolskiego. Zmiana rozkładu nastąpi między innymi na liniach kolejowych nr 94/97/98/99 – Kraków Płaszów – Skawina – Sucha Beskidzka – Chabówka – Zakopane:

– Kontynuacja prac modernizacyjnych na odcinku Kraków Bonarka – Skawina w tym budowa Trasy Łagiewnickiej: przerwa w ruchu pociągów na odcinku Kraków Bonarka – Skawina – Radziszów okresowo w dniach 3 września – 17 października od poniedziałku do środy w godzinach od 11:20 do 16:30.

Przewóz podróżnych w terminie 2 – 16 września za odwołane pociągi odbywał się będzie zastępczą komunikacją autobusową na odcinku Kraków Płaszów – Radziszów i z powrotem.

– Kontynuacja całodobowej przerwy w ruchu pociągów na odcinku Skawina – Sucha Beskidzka w terminie od 17 września do 20 października: przewóz podróżnych za odwołane pociągi odbywał się będzie zastępczą komunikacją autobusową na odcinku Kraków Płaszów – Sucha Beskidzka/Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona i z powrotem.

Rozkład pociągów ze Skawiny można pobrać TUTAJ

Źródło: Przewozy Regionalne sp. z o.o./UMiG