czwartek, 09 grudnia 2021 Imieniny: Wiesław, Leokadia

Znakomite zawody wrotkarzy Skimki

W mistrzostwach Polski w konkurencji inline alpine (wrotkarstwo alpejskie) rozegranych na warszawskiej Agrykoli zawodnicy klubu Skimka Say Sport po raz kolejny udowodnili że są najlepsi w Polsce. Wywalczyli aż 11 medali! Takim sukcesem chcemy się chwalić! Gratulacje dla zawodników.

– Sezon startów w Pucharze Świata został zakończony pomyślnie i mamy nadzieję, że następny przyniesie jeszcze lepsze wyniki, co będzie podparte sumienną i ciężka pracą w przygotowaniach do kolejnego sezonu inline alpine – mówi trener Roman Styrylski.

Złoty medal:

Martyna Wilk
Michał Styrylski
Mariusz Styrylski

Srebrny medal:

Marta Dyduch
Mateusz Morawa
Szymon Fuiano
Jakub Wójtowicz

Brązowy medal:

Susie Maksym
Michał Dyduch
Mateusz Bucki
Oskar Jaworski

Najmniej lubiane, ale zasłużone czwarte miejsce zdobyli Gabriela Zawisza i Dariusz Kamecki a piąte miejsce zajął debiutujący Bogdan Przebinda. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za tak spektakularne zwycięstwo.

W sobotę podczas finału Pucharu Świata mogliśmy oglądać przejazdy naszych pięciu zawodników. Michał Styrylski zajął 18. miejsce, Oskar Jaworski 30. zdobywając pierwsze punkty Pucharu Świata, 33. miejsce Szymon Fuiano i Mariusz Styrylski 36. miejsce po upadku w drugim przejeździe. Drugiego przejazdu nie ukończył Jakub Wójtowicz.

Źródło: SWSiR Skimka