piątek, 24 września 2021 Imieniny: Gerard, Teodor

ZSTE w Skawinie szkołą innowacji

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie został uhonorowany przez Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego dyplomem uznania za innowacyjną działalność edukacyjną. Wyróżnienie i gratulacje odebrała pani dyrektor mgr Anna Stec. 

Jesteśmy zaszczyceni, że Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego uhonorowało Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych dyplomem uznania za innowacyjną działalność edukacyjną – mówi dyrektor ZST-E mgr Anna Stec, która znalazła się wśród zacnego grona ponad sześciuset osób, nauczycieli z kraju i zagranicy, kuratorów, dyrektorów, przedstawicieli władz samorządowych i administracyjnych oraz organizacji pozarządowych, zaproszonych na Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji. Forum, które odbyło się w dniach 5-7 października 2016 r. w Kielcach, zgromadziło licznych gości z całej Polski, Włoch, Niemiec, Rosji, Ukrainy i Czech szeroko dyskutowali o problemach i potrzebach współczesnej edukacji oraz zwiedzili Salon Technologii i Wyposażenia dla Edukacji.

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych był jedyną szkołą Powiatu Krakowskiego, wyróżnioną podczas tego prestiżowego spotkania Branży Edukacyjnej.

Źródło: ZSTE

scan1-page-001